Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej


Idź do treści

ABSOLWENCI



2010 - 2013

 

A

 

B

 
 

Kamil Bartski
Daria Błaszczyk
Joanna Bodlak
Aneta Buda
Karolina Bystrzycka
Miłosz Gozdalik
Dawid Kawalec
Bartłomiej Korzepa
Artur Kos
Michał Kowalczyk
Damian Michalak
Roksana Musialik
Mateusz Nowak
Daria Ratajek
Kamil Raźniewski
Krzysztof Rygas
Michał Sobczyk
Natalia Stasiak
Michał Szajrych
Anita Szymańska
Karolina Światłowska
Magdalena Turlińska
Kacper Wawrzyniak
Justyna Wojtysiak

 

Michał Błażełek
Mateusz Bojszczak
Krystian Buda
Natalia Chrapek
Weronika Chruścińska
Paula Czechowska
Adrianna Dembowiecka
Natalia Filipiak
Karolina Frącala
Katarzyna Gajewska
Marta Gajowiak
Kacper Gręzicki
Tomasz Kaczewiak
Marta Krysztofowicz
Patryk Kupczyk
Jakub Moksik
Justyna Muszyńska
Ola Olczyk
Patrycja Olszewska
Paulina Pawlak
Klaudia Piekarska
Paulina Sekura
Paulina Szwedzka
Julia Tomczyk
Sylwia Warzych
Kamil Wieczorek

 

2009 - 2012

A

B

C

Maciej Adamiak
Sebastian Adamiak
Weronika Białek
Piotr Buczek
Gabriel Filiczkowski
Marcelina Firus
Dawid Frącala
Łukasz Golba
Marcel Gozdalik
Mariusz Grubski
Klaudia Kicińska
Hubert Krzemiński
Aneta Kupczyk
Krzysztof Kupczyk
Michał Kuras
Wioletta Malicka
Agnieszka Rawińska
Piotr Stempak
Przemysław Tylka

Patryk Błaszczyk
Krzysztof Błazełek
Paulina Bojszczak
Klaudia Czechowska
Agnieszka Filipiak
Julia Fryt
Klaudia Gajewska
Marek Grubski
Katarzyna Jarek
Łukasz Kacprzak
Piotr Kwiatkowski
Anna Kubiak
Nikola Pachołek
Konrad Ratajek
Radosław Szliwa
Dawid Świątaszek

Dominik Gawron
Anita Gozdal
Dawid Graczyk
Dariusz Grubski
Magdalena Jarek
Krzysztof Jasiak
Barbara Jaworska
Mateusz Kałużny
Kinga Kowalczewska
Andżelika Krzykacz
Dominik Kwiatkowski
Mateusz Morusiński
Ewelina Nowaczyk
Radosław Owczarek
Patrycja Pajor
Przemysław Piekarski
Paulina Serafin
Łukasz Sobański
Tobiasz Stasiak
Marta Wojtczak

2008 - 2011

A

B

C

Adam Bartski
Daniel Buda
Tomasz Dombrowski
Paulina Dorabiała
Cezary Filipiak
Agata Grabowska
Dominika Grabowska
Krzysztof Kopacki
Przemysław Kupczyk
Mateusz Michalak
Żaneta Nowakowska
Kamila Pacześna
Sylwia Pawlak
Aleksander Poliński
Agata Redzynia
Mateusz Strycharczyk
Ewelina Tomaszewska
Justyna Tułacz
Mateusz Tylki

Mateusz Będziechowski
Olga Chwiałkowska
Michał Dróżdż
Seweryn Gręzicki
Robert Karpiński
Damian Kocik
Kamila Kwiatkowska
Małgorzata Łakomicka
Aleksandra Matczak
Patryk Piórkowski
Szymon Rusek
Daria Świerczyńska
Paulina Turkowska
Magdalena Wodzińska
Anna Wróblewska

Katarzyna Bystrzycka
Mateusz Chorąziak
Ewa Chudzik
Eryk Gil
Mariusz Glapa
Angelika Graczyk
Magdalena Grzybowska
Andrzej Kaczmarek
Nikola Kałużna
Zofia Korzepa
Anna Malicka
Emilia Marczewska
Kamil Pawicki
Andżelika Rosiakowska
Barbara Sobczyk
Joanna Stasiak
Jakub Szczap
Karolina Śmigielska
Damian Woźniak
Iwona Wszędybył

2007 - 2010

A

B

C

Adrian Buda
Kinga Buda
Daria Czechowska
Katarzyna Gajewska
Monika Gajewska
Natalia Gajowiak
Mateusz Gardzielik
Krzysztof Giercarz
Łukasz Grabowski
Joanna Kopacka
Mariusz Kuszczak
Sylwester Kuszczak
Mariusz Młotkiewicz
Sylwia Nowak
Dawid Orszulak
Rafał Pawlak
Aneta Piekarska
Patrycja Ratajek
Paulina Sobczyk
Konrad Stasiak
Błażej Szymański
Justyna Szymczak
Milena Świerczyńska
Rafał Tylki
Michał Zasiadczyk

Alicja Adamiak
Paulina Adamiak
Kamil Andrysek
Agnieszka Antczak
Przemysław Antczak
Jakub Barski
Filip Błażełek
Nikola Dudek
Adam Filipiak
Paulina Gibasiewicz
Nikola Gręzicka
Dominika Jarachowska
Agnieszka Koper
Patrycja Kowalczewska
Mateusz Kuczbowski
Tomasz Kurzawa
Dariusz Kwiatkowski
Monika Larek
Karolina Olas
Wiktor Pawłowski
Ewa Rosiak
Daria Szwankowska
Bartosz Zasiadczyk
Łukasz Ziętek
Wojciech Żerkowski

Robert Balcerzak
Andżelika Białek
Anna Bodlak
Przemysław Dorabiała
Mateusz Golba
Julia Hausman
Tomasz Janiak
Ilona Kaczmarek
Tomasz Kaczmarek
Adam Karbowski
Magdalena Korzepa
Łukasz Krotowski
Kamila Kupińska
Patrycja Kupińska
Iwona Kwiatkowska
Magdalena Makówska
Mikołaj Masiera
Dawid Misiak
Mariusz Piąstka
Karina Rosiak
Izabela Sekura
Anna Sobczyk
Dominik Sroka
Izabela Zakolska

2006 - 2009

A

B

C

D

Natalia Bartska
Adrian Chruściński
Artur Frątczak
Aneta Frydzińska
Monika Gałczyńska
Ewa Grzelak
Michał Ignaczak
Mariusz Kacprzak
Dariusz Królak
Monika Michalak
Paulina Michalak
Karolina Muszyńska
Dariusz Najmrocki
Damian Pacześny
Dawid Pacześny
Katarzyna Rosińska
Magdalena Szymczak
Roman Warych
Dawid Zieliński

Barbara Adamiak
Milena Błazełek
Ewelina Cichomska
Monika Działakowska
Krzysztof Filiczkowski
Tomasz Filipiak
Beata Frątczak
Michał Gajowiak
Kamil Glinka
Michał Gozdal
Emilia Hausman
Łukasz Kaczmarek
Dariusz Karbowski
Gabriela Kicińska
Mateusz Klimczak
Agnieszka Kowalczyk
Beata Krysztofowicz
Damian Kuras
Izabela Makochon
Mateusz Matusiak
Paweł Misiak
Martyna Nowinowska
Ramona Pakuła
Piotr Smakowski
Weronika Sobańska
Magdalena Światowska

Marek Bąkowski
Marlena Buczek
Zbigniew Buda
Mateusz Chudzik
Joanna Gawron
Paulina Gawron
Kinga Jasiak
Bartłomiej Jurkiewicz
Katarzyna Koszela
Monika Kowalczewska
Ewelina Krzykacz
Klaudia Piórkowska
Karolina Stefaniak
Barbara Sypniewska
Damian Śmigielski
Dagmara Światłowska
Krystian Woźniak
Grzegorz Zduniak
Monika Ziętek

Tomasz Augustyniak
Michał Bednarkiewicz
Kamil Chojnacki
Martyna Chrapek
Kamil Chudzik
Paulina Czerniak
Konrad Estemberg
Karolina Jesionek
Patryk Kowalski
Tomasz Krzyżanowski
Katarzyna Kubiak
Marcin Kuśmierczak
Krystian Olas
Aleksandra Owczarek
Jakub Sobczyk
Marta Szwankowska
Adam Wróblewski

2005 - 2008

A

B

C

D

Mateusz Całkiewicz
Aneta Cieślak
Łukasz Człapa
Jarosław Frącala
Małgorzata Hausman
Beata Kacprzak
Zbigniew Kaczmarek
Łukasz Królak
Adam Kuszczak
Kinga Kwiatkowska
Justyna Malicka
Patrycja Mielcarek
Anna Olas
Beata Pawlaczyk
Jacek Pawlak
Paulina Pietrzak
Marcin Rybikowski
Kamil Sobczak
Damian Stefanowski
Zbigniew Szkop
Ramona Szymczak
Maryla Werner
Dominika Włodarczyk
Dariusz Wypiór

Patrycja Chruścińska
Beata Dróżdż
Iwona Filipiak
Damian Gąsiorek
Karolina Krysztofowicz
Wioletta Kurek
Michał Kuszczyński
Łukasz Młynarczyk
Dawid Mżywa
Marcin Nowak
Kamil Pakuła
Joanna Peruga
Karolina Peruga
Marcin Piąstka
Danuta Piotrowska
Kinga Rosiakowska
Anna Sekura
Aleksander Smoliński
Mateusz Szymczak
Dominik Tomaszewski
Łukasz Tomczak
Wiktoria Wojtczak
Klaudia Woreta
Tomasz Wypiór

Dominik Adamiak
Marcin Bartosik
Dawid Buczek
Kamil Gardzielik
Patrycja Gil
Damian Gozdalik
Robert Górski
Kamil Gręzicki
Monika Klimczak
Aneta Kocik
Kamil Konicki
Mateusz Łakomicki
Marcin Olas
Adrian Papierkowski
Marta Słowińska
Wioleta Stencel
Damian Szwedzki

Mateusz Adamiak
Damian Augustyniak
Sylwia Chudzik
Damian Dudek
Mateusz Durka
Maciej Dygas
Justyna Gebler
Marta Gierłowska
Dawid Glapa
Malwina Jarachowska
Mateusz Karbowski
Jakub Karpiński
Natalia Krysztofowicz
Paulina Krzemińska
Krystian Kupiński
Mateusz Kurczoba
Łukasz Piotrowski
Paulina Szajrych
Krzysztof Wichorski
Beata Zięba
Monika Zięba
Monika Żerkowska

2004 - 2007

A

B

C

Adrian Bekalarski
Jakub Białek
Eliza Bojarska
Marta Buda
Dagmara Chruścińska
Joanna Frątczak
Piotr Hausman
Janusz Jałkiewicz
Marta Jałkiewicz
Iwona Kacprzak
Emilia Kaczmarek
Angelika Karbowa
Janusz Kuszczyński
Joanna Owczarek
Paweł Pacześny
Dawid Piąstka
Mariusz Piorunowski
Benita Raźniak
Dagmara Rosiak
Michał Rosiak
Justyna Serafin
Piotr Serafin
Sylwia Szkutnik
Tomasz Światowski
Sylwia Tomczak
Agnieszka Turkowska
Anna Zgolińska
Emil Redzynia

Igor Andrysek
Adam Bartski
Przemysław Błaszczyk
Dorota Bystrzycka
Katarzyna Dorabiała
Bogumiła Filipiak
Tomasz Gąsiorek
Przemysław Graczyk
Nikola Idzior
Krzysztof Jakomulski
Jacek Jarachowski
Małgorzata Kacprzak
Katarzyna Kicińska
Radosław Kuszczak
Ewelina Lubańska
Wioletta Michalak
Izabela Orszulak
Sylwester Owczarek
Magdalena Pacześna
Kamil Sekura
Marcin Sekura
Honorata Sobczak
Sebastian Szkop
Karolina Szliwa
Agnieszka Tylki
Ewelina Winiarska
Klaudia Winiarska
Barbara Żuryńska

Katarzyna Bąkowska
Marcin Buda
Szymon Chrapek
Rafał Chudzik
Piotr Frątczak
Przemysław Gibasiewicz
Joanna Górska
Katarzyna Graczyk
Przemysław Grzelak
Ewelina Kmiecik
Paulina Kupczyk
Agnieszka Kupińska
Patrycja Kuszczyńska
Marcin Kuszczyński
Dawid Larek
Robert Napieraj
Rafał Pawlak
Karolina Pietrzak
Joanna Przybylak
Anna Rusek
Krzysztof Rusek
Anna Stempak
Joanna Stempak
Wioletta Sypniewska
Natalia Szymczak
Radosław Wojtczak
Ewelina Zięba

2003 - 2006

A

B

C

Anna Bartska
Stanisław Bartski
Martyna Całkiewicz
Mariusz Doliński
Roman Fret
Kamila Gajewska
Nikola Gardzielik
Katarzyna Górska
Łukasz Ignaczak
Piotr Kaczmarek
Joanna Kupczyk
Daria Konicka
Paweł Krotowski
Radosław Olczyk
Przemysław Pacześny
Józef Pacześny
Paulina Piątkowska
Mateusz Pruś
Sylwia Stencel
Aleksandra Sucharek
Piotr Skonieczny
Piotr Skórka
Michał Sekura
Michał Szymczak
Milena Winiarska

Dominika Białek
Dariusz Buda
Marcin Buda
Łukasz Ciszewski
Dominik Dudek
Krystian Dudek
Karolina Gibasiewicz
Karolina Górska
Artur Grubski
Łukasz Grzelak
Katarzyna Jarek
Adrian Juszczak
Karina Karbowska
Dariusz Kołuda
Paulina Konciak
Magdalena Koszela
Katarzyna Kryńska
Patryk Kuczborski
Karolina Michalak
Aldona Mularek
Joanna Peruga
Michał Szczepański
Konrad Światłowski
Katarzyna Wielgocka
Piotr Wasiak
Alicja Wszędybył
Katarzyna Zasiadczyk

Michał Adamiak
Joanna Adamska
Waldemar Bartosik
Agnieszka Buda
Joanna Chojnacka
Mateusz Chrapek
Mariusz Działakowski
Eryk Fabisiak
Przemysław Filipczak
Jacek Gajewski
Tomasz Gil
Katarzyna Górska
Sylwia Grzesiak
Marek Górski
Sebastian Krzemiński
Maciej Kurtas
Agnieszka Kuśmierczak
Bartosz Kwiatkowski
Piotr Masiera
Marta Pacześna
Marcin Piesik
Dawid Stasiak
Barbara Zarzycka
Arkadiusz Zarzycki

2002 - 2005

A

B

C

D

Marta Adamczyk
Aleksandra Bednarek
Łukasz Buczyński
Arkadiusz Cieślak
Daria Estemberg
Karolina Filipiak
Renata Frątczak
Wioleta Frątczak
Żaneta Górska
Konrad Jałkiewicz
Jakub Krotowski
Monika Kuświk
Zbigniew Kwiatkowski
Ewelina Michalak
Iwona Nowicka
Agnieszka Pacholczyk
Dariusz Pawlak
Aleksandra Peruga
Maciej Piaseczny
Paulina Piotrowska
Katarzyna Rosiak
Aleksandra Sobczak
Weronika Szliwa
Sebastian Świątaszek

Krzysztof Antoszczyk
Łukasz Błaszczyk
Przemysław Człapa
Żaneta Dorabiała
Radosław Frącala
Marzena Fret
Paulina Frydzińska
Sebastian Graczyk
Katarzyna Górska
Mariusz Grzelak
Paulina Klimczak
Marcin Kucharski
Łukasz Lubański
Dominik Macudziński
Magdalena Olszewska
Mariusz Rosiak
Małgorzata Serafin
Jolanta Świerczyńska
Arkadiusz Szajrych
Arkadiusz Wypiór

Magdalena Bałwas
Justyna Bazan
Tomasz Chrapek
Dawid Człapa
Natalia Dudek
Mariusz Frątczak
Ewelina Kaczmarek
Joanna Kociołek
Mariola Kowalewska
Kamila Kotas
Arkadiusz Kozak
Justyna Kucharska
Joanna Kurtas
Monika Kurzawa
Marta Michalak
Adrian Mikołajczyk
Marta Młynarczyk
Iwona Orligóra
Tomasz Stencel
Agnieszka Szkutnik
Patrycja Szkutnik
Tomasz Wiśniewski
Ewa Żuryńska

Marcin Antczak
Damian Badowski
Seweryn Brzeziński
Szymon Chudzik
Paulina Dudek
Anna Gajewska
Damian Glapa
Justyna Górska
Konrad Grabowski
Katarzyna Kołuda
Mariola Konciak
Ewelina Koszela
Marcin Kurek
Eryk Marmol
Krzysztof Morusiński
Marcin Morusiński
Piotr Olejnik
Alicja Pawłowska
Mariusz Zasiadczyk
Robert Zięba

2001 - 2004

A

B

C

D

E

Monika Antoszczyk
Agnieszka Banaś
Grażyna Banaś
Mateusz Baran
Joanna Becalik
Dawid Bednarek
Damian Buczyński
Paulina Gąsiorek
Iwona Górska
Beata Kurczoba
Arkadiusz Kuświk
Krzysztof Marecki
Kinga Mueller
Dominik Olczyk
Justyna Pacześna
Krzysztof Pacześny
Sylwia Pakuła
Agnieszka Pawlak
Milena Peruga
Przemysław Pietrzak
Emilia Przeor
Anna Sekura
Barbara Skonieczna
Radosław Unton

Arleta Frącala
Adrian Gil
Adrian Górski
Marta Grzelak
Karina Idzior
Bogdan Iglikowski
Jolanta Jakomulska
Katarzyna Kaczmarek
Izabela Kośla
Janusz Masiera
Dariusz Miller
Ewelina Najmrocka
Mirosław Napieraj
Tomasz Osiewała
Malwina Potasińska
Marlena Potasińska
Adrian Turkowski
Mateusz Wesołek
Iwona Wypiór

Paula Adamska
Mateusz Barski
Sylwia Brzęczkowska
Łukasz Błazełek
Angelika Błazełek
Aneta Ciepłucha
Mirosław Chojnacki
Piotr Dróżdż
Magdalena Gajda
Izabela Jaworska
Jarosław Janikowski
Wioletta Jarachowska
Dawid Klimczak
Kamil Kupczyk
Tomasz Majdecki
Michał Peruga
Sławomir Rutkowski
Mariusz Śmieja
Daniel Żuryński

Magdalena Bednarkiewicz
Marek Będziechowski
Emilia Boczek
Szymon Bręński
Tomasz Buda
Sylwia Dudek
Zbigniew Frątczak
Bartłomiej Gajewski
Mateusz Gil
Magdalena Grzesiak
Dariusz Kurzawa
Justyna Łakomicka
Paulina Makochon
Dariusz Olas
Monika Sobczyk
Marcin Tylka
Arkadiusz Wielgocki
Michał Wiśniewski
Wojciech Wituła
Łukasz Wszędybył
Katarzyna Wypiór

Paulina Białek
Arkadiusz Błaszczyk
Paulina Chojnacka
Małgorzata Chwiałkowska
Marcin Grzelak
Magdalena Kicińska
Marta Kicińska
Anna Kurek
Małgorzata Makówka
Wojciech Piłat
Piotr Przystański
Tomasz Ratajek
Szymon Rosiakowski
Ireneusz Stasiak
Joanna Sypniewska
Anna Szczepańska
Robert Światłowski
Roman Światłowski
Zbigniew Tomczak
Sylwia Wituła
Ewelina Zborowska

2000 - 2003

A

B

C

D

Agata Bartska
Katarzyna Błaszczyk
Tomasz Człapa
Karolina Gajewska
Małgorzata Gajewska
Katarzyna Gałczyńska
Honorata Gawron
Justyna Giercarz
Katarzyna Grabowska
Łukasz Grzelak
Michał Grzelak
Iwona Kacała
Mariusz Kaczmarek
Anna Klimczak
Izabela Piotrowska
Damian Potasiński
Grzegorz Rosiak
Krzysztof Szajrych
Magdalena Werner

Izabela Balcerzak
Katarzyna Białkowska
Marta Błaszczyk
Monika Cieślak
Arkadiusz Ciesiółka
Karolina Dudek
Michał Ignaczak
Dominik Józefiak
Anna Kamińska
Tomasz Kramarz
Dawid Kubiak
Damian Kupiński
Edyta Kurzawa
Dominik Kwiatkowski
Marta Pacześna
Marzena Pacześna
Małgorzata Pietras
Justyna Pruś
Marcin Przeor
Zbigniew Rutka
Grzegorz Składanowski
Jacek Szkopik
Emilia Tomczyk

Wiktor Andrzejewski
Hubert Bazan
Hubert Bekalarski
Piotr Będziechowski
Dariusz Białek
Krzysztof Gajewski
Kinga Gil
Marcin Klimczak
Jarosław Krysztofowicz
Jarosław Kupczyk
Joanna Kwiatkowska
Michał Kwiatkowski
Grzegorz Łakomicki
Jędrzej Miklas
Edyta Olejnik
Natalia Pawłowska
Cezary Pawłowski
Joanna Pękalska
Marcin Rosiak
Rafał Szwedzki
Adrian Świerczyński
Adrian Tyczyno
Kamila Wertlewska
Robert Węs

Mariusz Brzęczkowski
Krzysztof Buda
Marcin Ciepłucha
Sylwia Fret
Wojciech Gibaszek
Dominik Glapa
Jarosław Gryczyński
Beata Jagiełła
Arkadiusz Karbowski
Ryszard Kośla
Krystian Kucharski
Agnieszka Kuczborska
Rafał Kuczborski
Mariusz Kuras
Zbigniew Misiak
Karolina Nowinowska
Karol Pawłowski
Justyna Piesik
Mariusz Pietrzak
Mariusz Piłat
Marcin Piontkowski
Katarzyna Rozmus
Magdalena Sobczak
Anna Włoczkowska
Małgorzata Włodarczyk
Alicja Wodzińska

1999 - 2002

A

B

C

D

Mirosław Bania
Krzysztof Baran
Tomasz Bartosik
Hubert Burdelak
Renata Cieślak
Karolina Frątczak
Anna Gardzielik
Emilia Gąsiorek
Monika Grubska
Szymon Hynasiński
Magdalena Kołodziejczyk
Jarosław Pakuła
Marta Piaseczna
Kinga Pietras
Piotr Pruś
Teresa Składanowska
Joanna Skonieczna
Roman Unton
Mateusz Wasielczyk
Anna Warych
Marcin Woreta

Ewa Błazik
Maciej Boczek
Mariusz Ciesiołkiewicz
Krzysztof Gromada
Małgorzata Ignaczak
Jarosław Kiciński
Agnieszka Kołuda
Anna Piontkowska
Monika Przybylak
Janusz Przystański
Krzysztof Piekarski
Rafał Rosiakowski
Agnieszka Ratajek
Rafał Serafin
Patryk Stasiak
Krzysztof Stefaniak
Janusz Wargacki
Piotr Zięba

Monika Białek
Paweł Bielicki
Dawid Błaszczyk
Honorata Błazełek
Bartłomiej Czerniak
Barbara Górska
Adrianna Grabowska
Agnieszka Jakomulska
Piotr Janczak
Leszek Janik
Agnieszka Jarachowska
Kamil Klimczak
Krzysztof Majdecki
Agnieszka Olszewska
Joanna Osiewała
Dawid Peruga
Grażyna Serafin
Mateusz Szubstarski
Dariusz Świętochowski
Katarzyna Werner

Anna Bartosik
Tomasz Bartosik
Marika Brzezińska
Magdalena Buda
Szymon Dudek
Anna Frydzińska
Magdalena Gawron
Radosław Górski
Alicja Grabowska
Beata Kocik
Kamil Kujawiński
Ilona Makochon
Magdalena Owczarek
Joanna Peruga
Justyna Pokojewska
Marcin Rusek
Martyna Szczap
Jarosław Śmieja
Joanna Śmieja
Iwona Tomczyk

STRONA GŁÓWNA | O SZKOLE | PLAN LEKCJI | ROZKŁAD LEKCJI | AKTUALNOŚCI | WYDARZENIA | PODRĘCZNIKI | KALENDARIUM | OSIĄGNIĘCIA | FOTOGRAFIA | ABSOLWENCI | ARCHIWUM | FILIE | 1% PODATKU | E-SZKOŁA WIELKOPOLSKA | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego